Logo facebook
Plakat: Wakacje w bibliotece
Logo Legimi - link do podstrony z informacjami o Legimi
Okładki płyt CD z napisem CD muzyka - link do informacji o nowościach CD muzyka
Logo DKK i logo Instytutu Książki - link do informacji o DKK
Plakat Powiatowego Osrodka Pieczy Zastępczej - Podziel się domem
Odwiedź cyfrową Bibliotekę Polona - link do strony polona.pl
logo Aleph Polska
ODWIEDZIN NA STRONIE
814594

AKTUALNOŚCI

Trójkąt punktor Wakacje w Bibliotece 2024

Napis - Wesołe TeatrałkiMiejska Biblioteka Publiczna w Lubinie zaprasza na cykl zajęć wakacyjnych dla dzieci, które odbywać się będą w Filii nr 4 oraz w Bibliotece Multimedialnej "Czytnik" w lipcu oraz sierpniu.

Trójkąt punktor Wakacyjne godziny pracy Biblioteki

Logo zegaraInformujemy Czytelników, że od dnia 22.06.2024 r. do 31.08.2024 r. wszystkie filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubinie będą czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 (soboty nieczynne).
Zapraszamy

Trójkąt punktor O nas w TV Regionalna

Trójkąt punktor Podsumowanie roku 2023 w MBP

Logo MBPZapraszamy Czytelników do obejrzenia krótkiego podsumowania ubiegłego roku pod kątem statystyk, które znajduje się na profilu Facebook Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubinie.

Trójkąt punktor Połączenie Wypożyczalni Głównej i BM "Łącznik"

Symbol połączeniaInformujemy Czytelników, że dnia 02.01.2024 r. nastąpiło połączenie Oddziału Wypożyczalnia Główna z Biblioteką Multimedialną “Łącznik”, znajdujących się przy ul. Odrodzenia 24 w Lubinie. W związku z powyższym od tej pory obie lokalizacje funkcjonują pod wspólną nazwą: BIBLIOTEKA MULTIMEDIALNA “ŁĄCZNIK”
i jednocześnie pod tą nazwą należy wyszukiwać pozycje książkowe w katalogu dzb.pl.

Trójkąt punktor Narodowe Czytanie 2023

Logo Narodowe CzytanieMiejska Biblioteka Publiczna w Lubinie z okazji akcji "Narodowe Czytanie" zaprasza do odsłuchu fragmentu powieści "Nad Niemnem" Elizy Orzeszowej w wykonaniu pracowników Biblioteki. Słuchowisko ukaże się na bibliotecznym profilu Facebook
w sobotę 9 września 2023 r..
Zapraszamy

Trójkąt punktor Podziękowania dla Biblioteki

Zdjęcie podziękowania w ramcePrzypadający 29 maja Dzień Działacza i Animatora Kultury był dla naszej biblioteki wyjątkowy. Otóż z tej okazji spotkało nas wielkie wyróżnienie - otrzymaliśmy z rąk Starosty Lubińskiego Pana Pawła Kleszcza podziękowanie za zaangażowanie
w działania na rzecz rozwoju kultury w powiecie lubińskim. Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie.

Trójkąt punktor Akcja "Zaszczep pociechom miłość do książek"

Książki dla dzieciZachęcamy rodziców najmłodszych dzieci do zapoznania się z poradnikiem na temat korzyści z głośnego czytania dzieciom. Poradnik dostępny jest pod adresem https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/czytanie-dzieciom-na-glos .
Zapraszamy do lektury.

Trójkąt punktor Audiobooki w LEGIMI

Komputer - tablet - telefonSzanowni Czytelnicy, informujemy, że od dnia 1 kwietnia 2020 r. w aplikacji Legimi oprócz e-booków są udostępniane również AUDIOBOOKI. Wypożyczaj i czytaj ebooki oraz słuchaj audiobooków bez limitu. Zyskaj bezpłatny dostęp do ponad 140 000 tytułów w komputerze, smartfonie, czytniku lub tablecie.

Trójkąt punktor Książki z serii DUŻE LITERY w naszej Bibliotece

KsiążkiJak pisze wydawnictwo Prószyński i S-ka „Duże Litery” to specjalne wydania książek dla tych, którzy chcą dać odpocząć oczom. Jeżeli męczy Ci się wzrok, czyli nie czyta Ci się komfortowo książek z tekstem wydrukowanym niewielką czcionką, powinna zainteresować Cię nowa propozycja wydawnictwa.
Książki z serii „Duże Litery” są wyjątkowe. Duży format (16 x 23,5 cm) pozwala na druk niespotykaną w innych książkach bardzo czytelną czcionką. To książki dla tych, którzy chcą dać odpocząć oczom. „Duże Litery” są wygodne dla wszystkich, a niekiedy zbawienne dla osób ze słabszym wzrokiem.
Zapraszamy do wypożyczania ich w Bibliotece Multimedialnej "Łącznik"
przy ul. Odrodzenia 24.